Kniha návštěv

Datum: 15.09.2015

Vložil: zdena

Titulek: arpalit

Arpalit vám zabije blechy i s čivavama.....

Datum: 15.09.2015

Vložil: zdena

Titulek: Re: arpalit doplnění...

Jak zbavit štěně parazitů, nebo blech?

Psa, nebo štěně nejdříve vykoupeme v antiparazitálním šamponu (např. Orthosan) a poté se aplikuje další den nějaký přípravek proti blechám (sprej nebo kapička za krk), např. Frontline. Stejně tak je nutno vyprat všechny psí věci, pořádně a důkladně vytřít,event. vyluxovat podlahu. Vajíčka a blechy jsou většinou mimo psa - na zemi, v pelechu, v koberci a na psa se skočí jen napít. Řádný úklid i s přípravky proti blechám je nutno několikrát zopakovat, ať je jistota, že všechny zárodky jsou zahubeny.Přípravky jsou např. Arpalit NEO - ektoparazitický přípravek, který se používá jak na zablešené zvířata tak i na pelech.,příp. na sedačku a koberec. Pokud je zamoření bytu velké, je nutno vystříkat vše, kde se pejsek pohyboval, včetně koberců, rohů v místnostech. Při vystříkání celého bytu je nutné otevřít okno. kopíruji co máte na stránkách...jo a zabije to ještě blechy i s kočkou....obsahuje látku jedovatou pro čivavy a kočky....
Po zaschnutí přípravku je nutné vše důkladně vyluxovat.
Po ošetření pejska je vhodné kapičku Frontline nebo sprej opakovat nejpozději za měsíc znovu a musí se aplikovat na všechny psy v domácnosti. Stejně tak, pokud máte i kočku, musíte ošetřit i kočku.


Více zde: https://civavy-barrande.webnode.cz/otazky-a-odpovedi/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz

Datum: 25.01.2012

Vložil: Pou

Titulek: suprrr!!!

Zdravíme z Třebaňského údolí a těšíme se, že Vás budeme moci takto sledovat co je u Vás nového. Také by tam chtělo přidat Vaše další miláčky:morčata atd.Bude to zase o něco zajímavější.

Přidat nový příspěvek